Kavness Production

Mūsų teikiamos paslaugos
Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Mobiliosios aplikacijos tai puikus būdas įgalinti Jūsų verslą! Kuriame unikalias aplikacijas pagal Jūsų norus ir pageidavimus.  Kiekviena aplikacija tai unikalus būdas palengvinti ir pagerinti Jūsų verslo pajėgumą.

Puslapių kūrimas

Norite unikalios svetainės ar internetinio verslo? Gal siekiate savo idėją paversti tikrove? Mūsų tikslas- paversti Jūsų vizija tikrove.

Pardavimų sistemos

Pardavimų valdymo sistema tai būdas kokybiškam ir rezultatyviam pardavimo proceso kontroliavimui. Pardavimų organizavimas su pardavimų valdymo sistema bus sklandesnis ir sukurs galimybę pasiekti geresnių pardavimų bei klientų aptarnavimo rezultatų. 

D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Įranga yra nebūtina. Mūsų darbuotojas atvyksta į Jūsų parduotuvę, įvertina turimą įrangą ir pateikia galimybes pagal Jūsų norus. Esant norui ir galimybėm teikiame savo pardavimo įranga kartu su pardavimo sistema.

Kiekvienas internetinis verslas yra unikalus, tad ir kaina skiriasi. Norint standartinės internetinės parduotuvės, be unikalaus dizaino ir su standartinėmis funkcijomis sklandžiam svetainės darbui kaina prasideda nuo 300 eur. Kiekvienas ne standartinis prašymas gali būti suprogramuotas, bet tai įtakos kainą ir darbo atlikimo laiką.

Jei Jūsų idėja nereikalauja papildomų programuojamų funkcijų ar dizaino pakeitimo internetinis verslas gali būti sukurtas per 7 dienas.

Prašome susisisiekti el. paštu [email protected], pateikti kontaktinius duomenis, detaliai paaiškinti idėjos viziją, planuojamos aplikacijos skubumą.

Sukurtos sistemos yra lengvai prižiūrimos, koreguojamos ir žmogui turinčiam, tik pagrindinius kompiuterinioi valdymo įgūdžius. Sukūrus internetinę svetainę, apmokysime ją naudotis.